Sobota, 2020-12-05
BIP
Wydrukuj

ZMIANA MIEJSCA PRZYJMOWANIA MIESZKAŃCÓW SANOKA

Dodano: 13-06-2016

ZMIANA MIEJSCA PRZYJMOWANIA MIESZKAŃCÓW SANOKA

przez niektórych Pracowników Socjalnych w sprawach z zakresu pomocy społecznej.

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sanoku jest zatrudnionych 19 pracowników socjalnych.

Pracownicy socjalni przyjmują strony
od wtorku do piątku w godzinach od 7.30 do 10.00 oraz od 14.30 do 15.30.

W każdy poniedziałek strony przyjmowane są w godzinach od 7.30 do 15.30.

Osoby mieszkające przy niżej wymienionych ulicach proszone są o załatwianie spraw z zakresu pomocy społecznej w lokalu Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Sienkiewicza 2 (naprzeciw Urzędu Skarbowego – wejście jak do Biura Rachunkowego)

Rejon VI: I Armii Wojska Polskiego, Błonie, Cerkiewna, Franciszkańska, Grodka, Berka Joselewicza, Królowej Bony, Łazienna, Plac św. Jana, Podgórze, Rybacka, Rynek, Sanowa, Serpentyny, Schody Balowskie, Schody Franciszkańskie, Schody Zamkowe, Zamkowa, Żwirki i Wigury, Żydowska.

Rejon VII: Emilii Plater, Grzegorza, Jana III Sobieskiego, Lenartowicza, Matejki, Marsz. J. Piłsudskiego, Mickiewicza, Modrzewskiego, Orzeszkowej, Parkowa, Plac św. Michała, II Pułku Strzelców Podhalańskich, Romana Dmowskiego, Szopena, A. Mniszka – Tchórznickiego, Wałowa, Wiejska, Zacisze.

Rejon XI: Armii Krajowej, Białogórska, Bluszczowa, Chabrów, Jaśminiowa, Krasińskiego, Kwiatowa, Liliowa, Maków, Młynarska, Padlewskiego, Ruciana, Staszica, Władysława Szafera.

Osoby mieszkające przy pozostałych ulicach wymienionych poniżej będą nadal przyjmowane przez pracowników socjalnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Zamkowej 30 w Sanoku

Rejon I: Akacjowa, Mateusza Beksińskiego, Cmentarna, Dworcowa, Macieja Kluski, Lipowa, Łany, Murarska, Nowam, Okrzei, Porcelanowa, Rysia, Rzemieślnicza, Sowia , Stawowa, Widna, Wierzbowa, Wilcza, Zagórska.

Rejon II: Lipińskiego, Stróżowska, Topolowa, Wolna.

Rejon III: Działkowa, Jasińskiego, Jesienna, Kasprzaka, Kilińskiego, Kołłątaja, Kościelna, Ks. Wołka, Leśna, Robotnicza, Słoneczna, Stolarska, Szklana, Wesoła, Wichrowa, Wiosenna, Wspólna, Zagumna.

Rejon V: Kochanowskiego, Kolejowa, Ogrodowa, Gen. Leopolda Okulickiego na okres od 01.06.2016 r. do 30.11.2016 r.

Rejon VIII: Jarzębinowa, Jasna, Kazimierza Wielkiego, Marii Konopnickiej, Kościuszki, Krucza, Krzywa, 3 Maja, Modrzewiowa, Rymanowska, Sienkiewicza, Gen. Władysława Sikorskiego, Stara, Szkolna, Szczudliki

Rejon IX: Boczna, Daszyńskiego, Feliksa Gieli, Głowackiego, Grunwaldzka, Płowiecka, Polna, Południowa, Rolna, Sielska, Słowackiego, Śniegowa, Wąska, Winna, Za Potokiem

Rejon X: Cicha, Ciepła, Dr Jordana, Dr Niedzielskiego, Dr Sigmunda, Górna, Jagiellońska, Jezierskiego, Karola Kenara, Konarskiego, 800 Lecia, Niecała, Osiedle, Pogodna, Poziomkowa, Pszenna, Stawiska, Środkowa, Warzywna, Zagrody, Zaułek Dobrego Wojaka Szwejka

Rejon XII: Goslara, Jana Pawła II, Kamienna, Ks. Zygmunta Gorazdowskiego, Sadowa 14, 16, 18A, 18 B, 18 C, 18 D, Wiśniowa

Rejon XIII : Hetmańska – Dom Inwalidy Bezdomnego

Rejon XIV: Jana Heweliusza, Kopernika, Langiewicza

Rejon XV: Bliska, Brzozowa, Jana Brzechwy, Jana Wiktora, Cegielniana, Czysta, Dąbrowiecka, Głogowa, Kazimierza Wyki, Kiczury, Ludwika Zamenhoffa, Sąsiedzka, Zgodna

Rejon XVI: II Armii Wojska Polskiego, Adama Didura, Adama Fasnachta, Adama, Krzyżanowskiego, Aleksandra Fredry, Aleja Najświętszej Marii Panny, Batalionów Chłopskich, Czesława Miłosza, Cypriana Kamila Norwida, Dr. Karola Zaleskiego, Franciszka Prochaski, Franciszka Stefczyka, Gabrieli Zapolskiej, Glinice, Henryka Stankiewicza, Jakuba Bojko, Jana Kasprowicza, Jana Stapińskiego, Józefa Stachowicza, Karola Lewakowskiego, Karola Pollaka, Krakowska, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Ks. Antoniego Szypuły, Ks. Stanisława Stojałowskiego, Kujawska, Leszczynowa, Macieja Rataja, Maksymiliana Słuszkiewicza, Małopolska, Marii Dąbrowskiej, Naftowa, Okołowiczówka, Oskara Kolberga, Piastowska, Stanisława Pigonia, Stefana Żeromskiego, Targowa, Wincentego Pola

Rejon XVII : Bracka, Chełmońskiego, Chrobrego, Gajowa, Gałczyńskiego, Kasztelańska, Kmicica

Korczaka, Kosynierów, Kółkowa, Królowej Jadwigi, Juliana Tuwima, Łączna, Malownicza, Mieszka I, Mostowa, Narożna, Nastrojowa, Okrężna, Pawia, Poetycka, Popr. Mariana Zaremby, Przemyska, Przodowników, Przytulna, Rumiankowa, Rycerska, Sienna, Słowicza, Spacerowa, Stanisława Witkiewicza, Stefana Batorego, Świętojańska, Szewska, Tetmajera, Turystyczna, Widokowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wschodnia, Wylotowa, Wyspiańskiego, Zagłoby, Zagumienna

Rejon XVIII: Aleksandra Rybickiego, Biała Góra, Edwarda Dembowskiego, Jabłoni, Jodłowa, Międzybrodzka, Modrzewiowa, Poprzeczna, Sierakowskiego, Śliwowa, Traugutta

Rejon XIX: 1000 Lecia, Adama Asnyka, Andrzeja Struga , Bolesława Leśmiana, Gen. Bema, Dworska, Graniczna, Jarosława Iwaszkiewicza, Kalinowa, Leopolda Staffa, Mazowiecka, Mazurska

Melchiora Wańkowicza, Mokra, Prusa, Sadowa 4, 13, 13A,30, 33, 34, 37, 39, Sucha, Śląska

Loga