Wtorek, 2024-04-16
BIP
Wydrukuj

Wsparcie Swego od Swojego

Dodano: 15-02-2022

Dnia 31 stycznia 2022 r. zakończyliśmy realizację trzymiesięcznego projektu socjalnego pod tytułem „Wsparcie Swego od Swojego”. Projekt realizowany był przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy dużej współpracy sanockich szkół. Celem tego projektu była pomoc najbardziej potrzebującym seniorom, którzy nie byli w stanie zaspokoić swoich podstawowych potrzeb bytowych.

Po tym wyjątkowo intensywnym okresie śmiało możemy stwierdzić, że realizowany przez nas projekt przyniósł wiele pozytywnych skutków. Uczniom szkół udało się zebrać naprawdę bardzo dużo artykułów spożywczych, pielęgnacyjnych i chemii gospodarczej. Łącznie doliczyliśmy się około 3500 sztuk. Naszym zadaniem było to wszystko zgromadzić w jednym miejscu, posegregować, a następnie zrobić  paczki i przy pomocy wszystkich pracowników socjalnych MOPS w Sanoku rozwieźć do wybranych  seniorów.

Dziś pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym
w projekt, bo to dzięki Wam udało nam się wywołać uśmiech na twarzach aż 90 podopiecznych. Szczególne podziękowania kierujemy  do:

Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Sanoku, Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku, Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku, Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku, Zespołu Szkół nr 1 w Sanoku, Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku, Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku, Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku, Uczelni Państwowej im. Jana Grodka  w Sanoku, Medycznej Szkoły Policealnej w Sanoku,  Szkoły Podstawowej w Srogowie,  firmy F.P.U.H „MET-JOSZ”  Josz-Karczyńska Justyna oraz Redakcji Korso Sanockie za propagowanie naszej akcji.

 

            Jeszcze raz dziękujemy wszystkim realizującym z nami niniejsze przedsięwzięcie.

 

KOCHANI BYLIŚCIE FANTASTYCZNI !

 

 

To był wyjątkowy i bardzo cenny czas.

Loga