Niedziela, 2024-06-23
BIP
Wydrukuj

Komunikat

Dodano: 04-05-2020

Komunikat dotyczący obsługi interesantów w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
w Sanoku obowiązujący od dnia 04.05.2020r.
 

TELEFON DO OBSŁUGI INTERESANTÓW MOPS: 13 46 08 030

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Miasta Sanoka

 

zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z  2020 r. poz. 697) informujemy, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku nadal realizuje wszelkie zadania z zakresu pomocy społecznej, a w związku z tym wykonuje obsługę klientów w zakresie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy mieszkańcom gminy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz konieczność podejmowania działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa, obsługa w MOPS, będzie prowadzona tak jak dotychczas, z ograniczeniem bezpośredniego kontaktu z klientem.

Zachęcamy mieszkańców Sanoka do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego. Wszelkie dane kontaktowe znajdują się na stronie MOPS w Sanoku pod adresem: https://mops.sanok.pl/kontakt/. Jedynie w sprawach wyjątkowo ważnych, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu, będzie możliwy kontakt z pracownikiem MOPS w wyznaczonym do tego miejscu. Prosimy wówczas o przyjście bez osób towarzyszących i zachowanie odpowiedniej odległości
od pracownika.

Obsługa klienta w ww. przypadkach odbywać się będzie w budynku z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz z zachowaniem reżimu sanitarnego:

  • zaleca się korzystanie z własnych jednorazowych rękawiczek i długopisu,
  • interesanci zobowiązani są do dezynfekcji rąk z wykorzystaniem dostępnych w MOPS płynów do dezynfekcji,
  • interesanci zobowiązani są do zakrycia ust i nosa, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r.
    697).

 

Przesyłki i dokumenty, które nie wymagają potwierdzenia odbioru należy umieszczać w skrzynce pocztowej przy drzwiach wejściowych do budynku.

Wskazane jest kontaktowanie się za pomocą:

  • Platformy ePUAP, Portalu Empatia,
  • E-mailowo: sekretariat@mops.sanok.pl,
  • Listownie na adres: MOPS Sanok, ul. Zamkowa 30, 38-500 Sanok,
  • Telefonicznie na nr 13 46 08 030

mops_sanok_komunikat_04052020 (PDF)

Loga