Sobota, 2024-05-25
BIP
Wydrukuj

Bądź na bieżąco – Bądź „Blisko”

Dodano: 11-04-2019

Mobilny System Informacji dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku. Bądź na bieżąco Bądź „Blisko”.

Uruchomiliśmy bezpłatny system komunikacji mobilnej z podopiecznymi, jak i osobami zainteresowanymi. Od dziś bieżącym źródłem informacji może być Państwa Telefon. Wystarczy pobrać darmową aplikację Blisko.

Aplikacja „Blisko” to jeden z elementów systemu wczesnego ostrzegania SISMS, za pomocą którego można otrzymać informacje, dotyczące m.in. terminów wypłat świadczeń, terminów składania wniosków, itp. Nadawca – czyli Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku, zarejestrowany w systemie SISMS może powiadamiać poprzez aplikację „Blisko” szeroką grupę odbiorców.

Aby zwiększyć skuteczność docierania z informacją do naszych podopiecznych, jak i osób zainteresowanych, sięgamy po nowe narzędzie. Od teraz o ważnym komunikacie, czy też inicjatywie poinformuje Państwa dźwięk dzwonka w smartfonie. Aby tak się stało wystarczy pobrać  aplikację „Blisko”.

Aplikacja jest darmowa, a korzystanie z niej całkowicie bezpłatne. Jedynym wymogiem jest połączenie z internetem. Aplikację można pobrać na wszystkie systemy mobilne w   Google Play, APP Store oraz Windows Store, wpisując w wyszukiwarkę „Blisko”.

Pierwsze kroki w aplikacji „Blisko”. Jak korzystać z systemu SISMS?

  1. Pobierz na smartfona aplikację „Blisko”
  2. Wpisz w wyszukiwarkę swoją miejscowość i wybierz ją z listy.
  3. Przyciskiem plus przejdź do listy nadawców, którzy są aktywni w Twojej lokalizacji.
  4. Wskaż nadawcę (Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku). Kliknij w „plusa”, a aplikacja wyświetli Ci listę serwisów wybranego nadawcy.
Loga